Typizované stříšky

Standartní Al vchodové stříšky

 

Nabízíme Vám velký výběr standardních typizovaných lehkých stříšek vyrobených  z hliníkových profilů. Tyto stříšky slouží k ochraně proti povětrnostním vlivům avšak nelze od těchto jednoduchých konstrukcí očekávat velkou nosnost . V zimních měsících je nutno ze stříšek sníh pravidelně odmetata a i menší pády sněhu ze střech můžou poškodit polykarbonát. Na druhou stranu jsou tyto stříšky velmi lehké, velmi snadno se instalují jak na nezateplené tak i zateplené fasády . V případě poškození polykarbonátu je jeho výměna velmi jednoduchá a rychlé. Další nespornou výhodou těchto lehkých stříšek je jejich nízká cena.  
Stříšky nesplňují žádné požární předpisy a nemají žádné vložky proti odkapávání polykarbonátu v případě hoření. Hliníková konstrukce zaručuje dlouhou životnost pakliže stříška nebude zničena vlivem přírodních katastrof. Dodávají se v barvě hnědé s kouřovým polykarbonátem anebo v barvě bílé s čirým polykarbonátem .

 

Kompletní nabídku včetně cen najdete v našem  E- SHOPU 

Ukázky hotových stříšek najdete v naší    GALERII VCHODOVÝCH STŘÍŠEK 

 

Ukázky standartních Al vchodových stříšek

Standartní Al vchodové stříšky    Standartní Al vchodové stříšky    Standartní Al vchodové stříšky

Standartní Al vchodové stříšky    Standartní Al vchodové stříšky    Standartní Al vchodové stříšky

Standartní Al vchodové stříšky    Standartní Al vchodové stříšky    Standartní Al vchodové stříšky

 

Nerezové vchodové stříšky


Nabízíme Vám elegatní stříšky  z kvalitní nerezové oceli. Krytina je z akrylátu  . Tyto stříšky jsou velice vhodné pro rodinné domy kde působí velice elegantně. Jsou dodávány v několika barevných odstínech akrylátu a mnoha rozměrech .

Kompletní nabídku včetně cen najdete v našem  E- SHOPU 

Ukázky hotových stříšek najdete v naší    GALERII VCHODOVÝCH STŘÍŠEK 

 

Ukázky nerezových vchodových stříšek

Nerezové vchodové stříšky     Nerezové vchodové stříšky

Nerezové vchodové stříšky    Nerezové vchodové stříšky    Nerezové vchodové stříšky    Nerezové vchodové stříšky

Nerezové vchodové stříšky    Nerezové vchodové stříšky    Nerezové vchodové stříšky

Nerezové vchodové stříšky     Nerezové vchodové stříšky
Vchodová stříška , vchodové stříšky

Vchodové stříšky mají především hlavní poslání a to ochránit malou část před vstupem do objektu proti povětrnostním vlivům. Zabezpečují , aby jste se v případě deště mohli pod tímto přístřeškem na chvíli zastavit , vyndat z tašky klíče , popřípadě prohodit pár slov se sousedem nebo jen chvíli počkat až přestane pršet. Slouží dále k ochraně dveří , aby je chránily před deštěm. Samozřejmě důvodů proč se vchodová stříška , vchodové stříšky instalují může být více.

Vchodové stříšky se vyrábí a dodávají  v mnoha variantách, jsou vchodové stříšky z lehkých hliníkových profilů , vchodové stříšky nerezových profilů jsou i dřevěné vchodové stříšky. Vchodová stříška může mít různou střešní krytinu. Nejoblíbenějším materiálem v posledních letech jsou polykarbonáty , které jsou pevné , houževnaté a dobře se tvarují a vchodové stříšky s nimi vypadají lehce a elegantně. Všechny tyto vchodové stříšky najdete v naší nabídce, ke každému druhu objektu se hodí jiná vchodová stříška, zavolejte a přijďte se poradit , konečné rozhodnutí s výběrem vchodové stříšky je vždy na Vás , ale určitě je minimálně dobré znát názor lidí , kteří se tomuto oboru věnují již druhé desetiletí.

 

Poštovní schránky - poštovní schránky .

Poštovní schránka - poštovní schránky - vitejte v našem světě poštovních schránek, tuto drobnost dá se říci možná i maličkost kupuje každý člověk v průměru dvakrát až tři krát za svůj život. V hromadných výstavbách ,činžovních a panelových domech  se poštovní schránky stávají součástí velkého bloku poštovních schránek a nevěnuje se tomuto prvku většinou  žádná větší pozornost, plní jenom pouze funkci , pro kterou byly instalovány . Většinou se schránky vybírají podle své kapacity a barvy. Tvaru poštovní schránky , poštovních schránek se již taková váha nepřisuzuje .

Jiné je tomu u rodinných domů kde poštovní schránka či poštovní schránky plní a musí plnit mimo funkce pro ukládání pošty , také funkci estetickou. Poštovní schránky, poštovní schránka již hodně vypoví o majiteli objektu . Příchozí , který k objektu přichází většinou uvidí jako první věc na fasádě nebo ve sloupku společně se zvonky právě poštovní schránky . Při pohledu na tento prvek si automaticky ať chce nebo ne vytváří již první obrázek o člověku který v objektu bydlí , dělá si první úsudek , kdo asi přijde otevřít ? Ač se to nezdá poštovní schránka , poštovní schránky vypoví o obyvatelích takového domu poměrně hodně. Mohlo by se zdát , že poštovní schránky jsou jako funkční předmět v dnešní elektronické době kterou ovládly e maily a internet na ústupu , ale věříme že poštovní schránka si ještě dlouhá desetiletí zachová svou funkci pro kterou byla kdysi vyrobena . Náš sortiment poštovních schránek je opravdu velký , koupíte u nás jak poštovní schránky pro činžovní a panelové domy tak poštovní schránku pro rodinné domy.

Poštovní schránky , poštovní schránka , s těmito dvěma pojmy pracujeme již 16 let a dovolujeme si tvrdit , že se pohybujeme na samé špici co se týká kvality těchto námi nabízených produktů . Všechny poštovní schránky, které nabízíme, je možno dodat samozřejmě včetně instalace.