Systém MODULAR Extra

                                                                                      
                              
 NOVINKA 2010 


   Nový celohliníkový  typ stříšky  vhodný i pro montáže na zateplené fasády

 Jedná se o nový celohliníkový typ stříšky z Al profilů 40 x 30 vyráběný vždy na míru . Stříška je vyráběna od 200 cm až do 350 cm. Hloubka stříšky je standardně 105 cm ( větší hloubka není možná)  . zakrytí je provedeno z polykarbonátové krytiny  z jednokomůrkového polykarbonátu o tl. 8 nebo 10mm  Konce stříšek se zakončují zvýšeným F profilem které tvoří zároveň okapničku .

 Stříška je dodávána standardně v barvě bílé , ale je možno ji dodat v jakémkoli barevném provedení dle vzorníku RAL . Polykarbonát je standardně čirý ale za příplatek možno dodat i v kouřovém provedení .  

V ČEM JE TENTO TYP TAK VYJÍMEČNÝ OPROTI OSTATNÍM PRODUKTŮM ?

Stříška je standardně vybavena spodní hliníkovou folií z tahokovu a to proto , aby splnila požární předpisy a dále vnitřní folií 3mm z polyuretanové pěny která tlumí výrazně hluk při dešti takže stříšku lze instalovat i v blízkosti oken bytu. Stříška je vyvěšena k fasádě nerezovými lanky, což zajistí velkou nosnost a možnost zatížení sněhem i v zimních měsících  a není  proto nutno v zimních měsících odmetat ze stříšky sníh  tqak jako je tomu u ostatních stříšek které jsou na trhu nabízeny.
Další velkou výhodou je že stříška je poměrně snadno demontovatelná takže když bude provedena montáž na nezateplenou fasádu  tak v případě zateplování není žádný problém s demontáží a následnou montáží.

Díky těmto vlastnostem nemá tento typ stříšky na trhu konkurenci .

Jedná se o elegentní jednoduchou stříšku , která na objektech působí vždy velice lehce a elegantně .
 

Orienrační ceny těchto stříšek   naleznete v našem    E-SHOPU.  

Ukázky hotových stříšek najdete v naší     GALERII VCHODOVÝCH SŘÍŠEK

!!!! POZOR DŮLEŽITÉ - na žádné stříšky, které jsou ať už námi nebo někým jiným prodávány není žádný požární atest , je to vždy na dohodě mezi požárníky a vámi ,aby jste jim dali technický popis stříšky. Vložka z tahokovu ,která je pod polykarbonát dávána  zamezí odkapávání polykarbonátu a zatím  toto požární řešení vždy vyhovělo. !!!!! - informujte se u nás na tuto problematiku podrobněji .

 
Vchodová stříška , vchodové stříšky

Vchodové stříšky mají především hlavní poslání a to ochránit malou část před vstupem do objektu proti povětrnostním vlivům. Zabezpečují , aby jste se v případě deště mohli pod tímto přístřeškem na chvíli zastavit , vyndat z tašky klíče , popřípadě prohodit pár slov se sousedem nebo jen chvíli počkat až přestane pršet. Slouží dále k ochraně dveří , aby je chránily před deštěm. Samozřejmě důvodů proč se vchodová stříška , vchodové stříšky instalují může být více.

Vchodové stříšky se vyrábí a dodávají  v mnoha variantách, jsou vchodové stříšky z lehkých hliníkových profilů , vchodové stříšky nerezových profilů jsou i dřevěné vchodové stříšky. Vchodová stříška může mít různou střešní krytinu. Nejoblíbenějším materiálem v posledních letech jsou polykarbonáty , které jsou pevné , houževnaté a dobře se tvarují a vchodové stříšky s nimi vypadají lehce a elegantně. Všechny tyto vchodové stříšky najdete v naší nabídce, ke každému druhu objektu se hodí jiná vchodová stříška, zavolejte a přijďte se poradit , konečné rozhodnutí s výběrem vchodové stříšky je vždy na Vás , ale určitě je minimálně dobré znát názor lidí , kteří se tomuto oboru věnují již druhé desetiletí.

 

Poštovní schránky - poštovní schránky .

Poštovní schránka - poštovní schránky - vitejte v našem světě poštovních schránek, tuto drobnost dá se říci možná i maličkost kupuje každý člověk v průměru dvakrát až tři krát za svůj život. V hromadných výstavbách ,činžovních a panelových domech  se poštovní schránky stávají součástí velkého bloku poštovních schránek a nevěnuje se tomuto prvku většinou  žádná větší pozornost, plní jenom pouze funkci , pro kterou byly instalovány . Většinou se schránky vybírají podle své kapacity a barvy. Tvaru poštovní schránky , poštovních schránek se již taková váha nepřisuzuje .

Jiné je tomu u rodinných domů kde poštovní schránka či poštovní schránky plní a musí plnit mimo funkce pro ukládání pošty , také funkci estetickou. Poštovní schránky, poštovní schránka již hodně vypoví o majiteli objektu . Příchozí , který k objektu přichází většinou uvidí jako první věc na fasádě nebo ve sloupku společně se zvonky právě poštovní schránky . Při pohledu na tento prvek si automaticky ať chce nebo ne vytváří již první obrázek o člověku který v objektu bydlí , dělá si první úsudek , kdo asi přijde otevřít ? Ač se to nezdá poštovní schránka , poštovní schránky vypoví o obyvatelích takového domu poměrně hodně. Mohlo by se zdát , že poštovní schránky jsou jako funkční předmět v dnešní elektronické době kterou ovládly e maily a internet na ústupu , ale věříme že poštovní schránka si ještě dlouhá desetiletí zachová svou funkci pro kterou byla kdysi vyrobena . Náš sortiment poštovních schránek je opravdu velký , koupíte u nás jak poštovní schránky pro činžovní a panelové domy tak poštovní schránku pro rodinné domy.

Poštovní schránky , poštovní schránka , s těmito dvěma pojmy pracujeme již 16 let a dovolujeme si tvrdit , že se pohybujeme na samé špici co se týká kvality těchto námi nabízených produktů . Všechny poštovní schránky, které nabízíme, je možno dodat samozřejmě včetně instalace.