Sestavy poštovních schránek pro zazdění

Sestavy pro zazdění poštovních schránek

Sestavy pro zazdění poštovních schránek

Technické informace:

Poštovní schránky se sestavují do baterií nýtováním. Sestavy DLS mohou být orámovány po obvodu Al profi lem L 20/20/2 (30/20/2). Sestavy DLS modelu B mohou navíc být orámovány s předsazením o 130 mm (Al profi l 130/30 + kovové zaoblené rohovníky). Sestavy DLS modelu E a G jsou určeny výhradně pro interiér. Sestavy DLS modelu D a B bez čela se osazují čelní Al deskou společnou pro všechny schránky sestavené (snýtované) v baterii. Do čelní desky se integrují vhozové sklapky a jmenovky, případně zvonková tlačítka v kombinaci s elektroschránkou osazenou modulem hovorového zařízení. Celá sestava je lakována práškem PH ve standardních barvách RAL, případně podle požadavku zákazníka i v jiném odstínu RAL.

Sestavy se osazují do zdi zazděním nebo zatmelením (doporučují se uchytit na šrouby a hmoždinky nebo na ocelové kotvy - nejsou součástí ceny sestavy, v případě požadavku na dodání je nutno přesně specifi kovat požadavek v objednávce). U dodávaných sestav nejsou nachystány otvory pro připevnění do zdi (není součástí ceny sestavy, v případě požadavků vyrobení otvorů je nutno přesně specifi kovat požadavek v objednávce). Sestavy mohou být doplněny nápisem (např. číslem popisným, označením názvu ulice), zvonkovými tlačítky a hovorovým zařízením. Zároveň mohou být tyto sestavy doplněny i o vlastní nestandardní zařízení dodávané zákazníkem (např. videosystem,vstupní systém, atyp. zvonkové tablo). Vybírací dvířka sestav s předním vhazováním a zadním výběrem zásilek lze za příplatek utěsnit samolepícím těsněním.

DLS modelu A, B (mimo B-049 a B-046), F a D-041 jsou certifikovány autorizovanou zkušebnou. Certifi kát číslo 00157/104/2/2005 osvědčuje shodu s platnou EN 13 724:2003, platnou jako ČSN. DLS modelu C a D-042 odpovídají EN 13 724:2003.

Maximální doporučený počet poštovních schránek v sestavě

DLS modelu A - 18 ks v 6 sloupcích a 3 řadách (6x3)
DLS modelu B šířky 300 a výšky 110 mm - 54 ks v 6 sloupcích a 9 řadách (6x9)
DLS modelu B šířky 370 a výšky 150 mm - 35 ks v 5 sloupcích a 7 řadách (5x7)
DLS modelu B šířky 370 a výšky 110 mm - 45 ks v 5 sloupcích a 9 řadách (5x9)
DLS modelu C - 18 ks v 6 sloupcích a 3 řadách (6x3)
DLS modelu D - 54 ks v 6 sloupcích a 9 řadách (6x9)
DLS modelu D-041 a D-042 - 6 ks ve 2 sloupcích a 3 řadách (2x3)
DLS modelu E - 24 ks v 6 sloupcích a 4 řadách (6x4)
DLS modelu G - 20 ks v 5 sloupcích a 4 řadách (5x4)

 

Přehled typů DLS ke stažení

Katalog "Sestavy pro zazdění A" ke stažení

Katalog "Sestavy pro zazdění B" ke stažení

Katalog "Sestavy pro zazdění D" ke stažení

Katalog "Sestavy pro zazdění G" ke stažení
 
Vchodová stříška , vchodové stříšky

Vchodové stříšky mají především hlavní poslání a to ochránit malou část před vstupem do objektu proti povětrnostním vlivům. Zabezpečují , aby jste se v případě deště mohli pod tímto přístřeškem na chvíli zastavit , vyndat z tašky klíče , popřípadě prohodit pár slov se sousedem nebo jen chvíli počkat až přestane pršet. Slouží dále k ochraně dveří , aby je chránily před deštěm. Samozřejmě důvodů proč se vchodová stříška , vchodové stříšky instalují může být více.

Vchodové stříšky se vyrábí a dodávají  v mnoha variantách, jsou vchodové stříšky z lehkých hliníkových profilů , vchodové stříšky nerezových profilů jsou i dřevěné vchodové stříšky. Vchodová stříška může mít různou střešní krytinu. Nejoblíbenějším materiálem v posledních letech jsou polykarbonáty , které jsou pevné , houževnaté a dobře se tvarují a vchodové stříšky s nimi vypadají lehce a elegantně. Všechny tyto vchodové stříšky najdete v naší nabídce, ke každému druhu objektu se hodí jiná vchodová stříška, zavolejte a přijďte se poradit , konečné rozhodnutí s výběrem vchodové stříšky je vždy na Vás , ale určitě je minimálně dobré znát názor lidí , kteří se tomuto oboru věnují již druhé desetiletí.

 

Poštovní schránky - poštovní schránky .

Poštovní schránka - poštovní schránky - vitejte v našem světě poštovních schránek, tuto drobnost dá se říci možná i maličkost kupuje každý člověk v průměru dvakrát až tři krát za svůj život. V hromadných výstavbách ,činžovních a panelových domech  se poštovní schránky stávají součástí velkého bloku poštovních schránek a nevěnuje se tomuto prvku většinou  žádná větší pozornost, plní jenom pouze funkci , pro kterou byly instalovány . Většinou se schránky vybírají podle své kapacity a barvy. Tvaru poštovní schránky , poštovních schránek se již taková váha nepřisuzuje .

Jiné je tomu u rodinných domů kde poštovní schránka či poštovní schránky plní a musí plnit mimo funkce pro ukládání pošty , také funkci estetickou. Poštovní schránky, poštovní schránka již hodně vypoví o majiteli objektu . Příchozí , který k objektu přichází většinou uvidí jako první věc na fasádě nebo ve sloupku společně se zvonky právě poštovní schránky . Při pohledu na tento prvek si automaticky ať chce nebo ne vytváří již první obrázek o člověku který v objektu bydlí , dělá si první úsudek , kdo asi přijde otevřít ? Ač se to nezdá poštovní schránka , poštovní schránky vypoví o obyvatelích takového domu poměrně hodně. Mohlo by se zdát , že poštovní schránky jsou jako funkční předmět v dnešní elektronické době kterou ovládly e maily a internet na ústupu , ale věříme že poštovní schránka si ještě dlouhá desetiletí zachová svou funkci pro kterou byla kdysi vyrobena . Náš sortiment poštovních schránek je opravdu velký , koupíte u nás jak poštovní schránky pro činžovní a panelové domy tak poštovní schránku pro rodinné domy.

Poštovní schránky , poštovní schránka , s těmito dvěma pojmy pracujeme již 16 let a dovolujeme si tvrdit , že se pohybujeme na samé špici co se týká kvality těchto námi nabízených produktů . Všechny poštovní schránky, které nabízíme, je možno dodat samozřejmě včetně instalace.