Samostatně stojící sestavy poštovních schránek

Samostatně stojící sestavy poštovních schránek

Samostatně stojící sestavy poštovních schránek

Technické informace:

Sestavy v ocelovém stojanu:
Poštovní schránky se sestavují do baterií nýtováním. Domovní listovní schránky modelu A, B a C sestavené do baterií a opláštěné Al plechem ze 4 stran (vyjma spodní) se umísťují do ocelové nosné konstrukce svařené z JPU 80/40/2 a pozinkovaného.

Maximální doporučený počet poštovních schránek v sestavě

DLS modelu A-01 - 18 ks v 6 sloupcích a 3 řadách (6x3)
DLS modelu B-01 - 54 ks v 6 sloupcích a 9 řadách (6x9)
DLS modelu B-015 - 35 ks v 5 sloupcích a 7 řadách (5x7)
DLS modelu B-017 - 45 ks v 5 sloupcích a 9 řadách (5x9)
DLS modelu C-01 - 21 ks v 7 sloupcích a 3 řadách (7x3)


Sestavy v Al profilu:
Domovní listovní poštovní schránky modelu A a C sestavené do baterií mohou být umístěny ve stojanu z dutého Al profi lu 130/30, který zároveň vytváří obvodový plášť. Stojan je spojen kovovými rohovníky a plastovými T kusy, ze zadní strany jsou DLS kryty Al plechem.

Maximální doporučený počet poštovních schránek v sestavě 

DLS modelu A-01 - 12 ks v 4 sloupcích a 3 řadách (4x3)
DLS modelu C-01 - 15 ks v 5 sloupcích a 3 řadách (5x3)


Sestavy v trojnásobném Al profilu:
DLS modelu B (šířky 300 mm) sestavené do baterií mohou být umístěny rovněž ve stojanu z trojnásobného Al profi lu 130/30, přičemž prostřední profi l tvoří stojiny. Stojan je spojen kovovými rohovníky a plastovými T kusy, ze zadní strany jsou DLS kryty Al plechem.

Maximální doporučený počet poštovních schránek v sestavě

DLS modelu B-01 - 36 ks v 4 sloupcích a 9 řadách (4x9)


Sestavy s podnoží:
Domovní listovní poštovní schránky modelu B sestavené do baterií a opláštěné plechem ze 4 stran (vyjma spodní) mohou být umístěny na podnož z JPU 40/40/2. K podnoži může být upevněn rám s odkládací deskou.

Maximální doporučený počet poštovních schránek v sestavě  

DLS modelu B-01 - 60 ks v 6 sloupcích a 10 řadách (6x10)
DLS modelu B-015 - 40 ks v 5 sloupcích a 8 řadách (5x8)
DLS modelu B-017 - 50 ks v 5 sloupcích a 10 řadách (5x10)

 

Všechny uvedené typy sestav ve stojanu se dodávají v provedení k zabetonování (hloubka pro zapuštění do betonu 400 mm), nebo k našroubení na patky. Sestavy s podnoží lze dodat v provedení na stavěcí šrouby, které umožňují vymezit nerovnosti podlahy. U sestav na patky jsou přichystány otvory pro přišroubení (montážní materiál není součástí sestavy). Tyto sestavy mohou být doplněny nápisem (např. číslem popisným, označením názvu ulice), zvonkovými tlačítky a hovorovým zařízením. Zároveň mohou být doplněny i o vlastní nadstandardní zařízení dodávané zákazníkem (např. videosystém, vstupní systém, atypické zvonkové tablo). Sestavy lze dodat i v jiném provedení stojanu než je uvedeno, např. v ocelové a nerezové kulaté trubce nebo ve stojanu z nerezového profilu.

DLS modelu A a B jsou certifikovány autorizovanou zkušebnou. Certifikát číslo 00157/104/2/2005 osvědčuje shodu s platnou EN 13 724:2003, platnou jako ČSN. DLS model C odpovídá EN 13 724:2003.

Přehled typů DLS ke stažení

Katalog "Volně stojící A" ke stažení

Katalog "Volně stojící B" ke stažení
 
Vchodová stříška , vchodové stříšky

Vchodové stříšky mají především hlavní poslání a to ochránit malou část před vstupem do objektu proti povětrnostním vlivům. Zabezpečují , aby jste se v případě deště mohli pod tímto přístřeškem na chvíli zastavit , vyndat z tašky klíče , popřípadě prohodit pár slov se sousedem nebo jen chvíli počkat až přestane pršet. Slouží dále k ochraně dveří , aby je chránily před deštěm. Samozřejmě důvodů proč se vchodová stříška , vchodové stříšky instalují může být více.

Vchodové stříšky se vyrábí a dodávají  v mnoha variantách, jsou vchodové stříšky z lehkých hliníkových profilů , vchodové stříšky nerezových profilů jsou i dřevěné vchodové stříšky. Vchodová stříška může mít různou střešní krytinu. Nejoblíbenějším materiálem v posledních letech jsou polykarbonáty , které jsou pevné , houževnaté a dobře se tvarují a vchodové stříšky s nimi vypadají lehce a elegantně. Všechny tyto vchodové stříšky najdete v naší nabídce, ke každému druhu objektu se hodí jiná vchodová stříška, zavolejte a přijďte se poradit , konečné rozhodnutí s výběrem vchodové stříšky je vždy na Vás , ale určitě je minimálně dobré znát názor lidí , kteří se tomuto oboru věnují již druhé desetiletí.

 

Poštovní schránky - poštovní schránky .

Poštovní schránka - poštovní schránky - vitejte v našem světě poštovních schránek, tuto drobnost dá se říci možná i maličkost kupuje každý člověk v průměru dvakrát až tři krát za svůj život. V hromadných výstavbách ,činžovních a panelových domech  se poštovní schránky stávají součástí velkého bloku poštovních schránek a nevěnuje se tomuto prvku většinou  žádná větší pozornost, plní jenom pouze funkci , pro kterou byly instalovány . Většinou se schránky vybírají podle své kapacity a barvy. Tvaru poštovní schránky , poštovních schránek se již taková váha nepřisuzuje .

Jiné je tomu u rodinných domů kde poštovní schránka či poštovní schránky plní a musí plnit mimo funkce pro ukládání pošty , také funkci estetickou. Poštovní schránky, poštovní schránka již hodně vypoví o majiteli objektu . Příchozí , který k objektu přichází většinou uvidí jako první věc na fasádě nebo ve sloupku společně se zvonky právě poštovní schránky . Při pohledu na tento prvek si automaticky ať chce nebo ne vytváří již první obrázek o člověku který v objektu bydlí , dělá si první úsudek , kdo asi přijde otevřít ? Ač se to nezdá poštovní schránka , poštovní schránky vypoví o obyvatelích takového domu poměrně hodně. Mohlo by se zdát , že poštovní schránky jsou jako funkční předmět v dnešní elektronické době kterou ovládly e maily a internet na ústupu , ale věříme že poštovní schránka si ještě dlouhá desetiletí zachová svou funkci pro kterou byla kdysi vyrobena . Náš sortiment poštovních schránek je opravdu velký , koupíte u nás jak poštovní schránky pro činžovní a panelové domy tak poštovní schránku pro rodinné domy.

Poštovní schránky , poštovní schránka , s těmito dvěma pojmy pracujeme již 16 let a dovolujeme si tvrdit , že se pohybujeme na samé špici co se týká kvality těchto námi nabízených produktů . Všechny poštovní schránky, které nabízíme, je možno dodat samozřejmě včetně instalace.