Archiv novinek

PODĚKOVÁNÍ


Vážení zákazníci ,

chtěli by jsme Vám touto cestou poděkovat za přízeň , kterou jste nám v  roce 2016 věnovali a velice si vašeho zájmu vážíme.
          Děkujeme , že jste si vybrali poštovní schránky DOLS a zvolili  cestu jistoty , kvality  a dlouholetého servisu , který je na tyto české výrobky poskytován . Jsou schránky průměrné , dobré a potom  schránky DOLS , což  si  většina našich zákazníků uvědomuje a obrací se proto  na nás opakovaně po mnoho let. Věříme , že jsme Vás v letošním roce nezklamali a doufáme , že se na nás budete obracet i v roce následujícím.
                     

              Ještě jednou vám velice děkujeme za přízeň a  slibujeme, že v novém roce uděláme opět vše pro to ,aby jste byli s našimi službami co možná nejvíce spokojeni .
 tým KOVOSYSTÉM

Další novinky

poštovní schránky - CELONEREZOVÉ PROVEDENÍ SCHRÁNEK 19.06.2017

poštovní schránky - NEREZOVÉ POŠTOVNÍ SCHRÁNKY 31.12.2016

DOVOLENÁ 21.07.2015

poštovní schránky - schránka A01 CELONEREZOVÁ 07.10.2014

Správná volba varianty poštovní schránky E-01 pro hromadnou bytovou výstavbu 16.07.2014

poštovní schránky-schránka A05 - celonerezové provedení 03.05.2014

Dokončení signace poštovních schránek 15.04.2014

poštovní schránky - certifikát spolehlivá firma 10.11.2013

NOVÁ POŠTOVNÍ SCHRÁNKA B042-velká regulace hloubky 25.01.2013

ÚPRAVA PANTŮ NA E01 25.01.2013

1 2

Vchodová stříška , vchodové stříšky

Vchodové stříšky mají především hlavní poslání a to ochránit malou část před vstupem do objektu proti povětrnostním vlivům. Zabezpečují , aby jste se v případě deště mohli pod tímto přístřeškem na chvíli zastavit , vyndat z tašky klíče , popřípadě prohodit pár slov se sousedem nebo jen chvíli počkat až přestane pršet. Slouží dále k ochraně dveří , aby je chránily před deštěm. Samozřejmě důvodů proč se vchodová stříška , vchodové stříšky instalují může být více.

Vchodové stříšky se vyrábí a dodávají  v mnoha variantách, jsou vchodové stříšky z lehkých hliníkových profilů , vchodové stříšky nerezových profilů jsou i dřevěné vchodové stříšky. Vchodová stříška může mít různou střešní krytinu. Nejoblíbenějším materiálem v posledních letech jsou polykarbonáty , které jsou pevné , houževnaté a dobře se tvarují a vchodové stříšky s nimi vypadají lehce a elegantně. Všechny tyto vchodové stříšky najdete v naší nabídce, ke každému druhu objektu se hodí jiná vchodová stříška, zavolejte a přijďte se poradit , konečné rozhodnutí s výběrem vchodové stříšky je vždy na Vás , ale určitě je minimálně dobré znát názor lidí , kteří se tomuto oboru věnují již druhé desetiletí.

 

Poštovní schránky - poštovní schránky .

Poštovní schránka - poštovní schránky - vitejte v našem světě poštovních schránek, tuto drobnost dá se říci možná i maličkost kupuje každý člověk v průměru dvakrát až tři krát za svůj život. V hromadných výstavbách ,činžovních a panelových domech  se poštovní schránky stávají součástí velkého bloku poštovních schránek a nevěnuje se tomuto prvku většinou  žádná větší pozornost, plní jenom pouze funkci , pro kterou byly instalovány . Většinou se schránky vybírají podle své kapacity a barvy. Tvaru poštovní schránky , poštovních schránek se již taková váha nepřisuzuje .

Jiné je tomu u rodinných domů kde poštovní schránka či poštovní schránky plní a musí plnit mimo funkce pro ukládání pošty , také funkci estetickou. Poštovní schránky, poštovní schránka již hodně vypoví o majiteli objektu . Příchozí , který k objektu přichází většinou uvidí jako první věc na fasádě nebo ve sloupku společně se zvonky právě poštovní schránky . Při pohledu na tento prvek si automaticky ať chce nebo ne vytváří již první obrázek o člověku který v objektu bydlí , dělá si první úsudek , kdo asi přijde otevřít ? Ač se to nezdá poštovní schránka , poštovní schránky vypoví o obyvatelích takového domu poměrně hodně. Mohlo by se zdát , že poštovní schránky jsou jako funkční předmět v dnešní elektronické době kterou ovládly e maily a internet na ústupu , ale věříme že poštovní schránka si ještě dlouhá desetiletí zachová svou funkci pro kterou byla kdysi vyrobena . Náš sortiment poštovních schránek je opravdu velký , koupíte u nás jak poštovní schránky pro činžovní a panelové domy tak poštovní schránku pro rodinné domy.

Poštovní schránky , poštovní schránka , s těmito dvěma pojmy pracujeme již 16 let a dovolujeme si tvrdit , že se pohybujeme na samé špici co se týká kvality těchto námi nabízených produktů . Všechny poštovní schránky, které nabízíme, je možno dodat samozřejmě včetně instalace.