Nástěné sestavy poštovních schránek

Nástěné sestavy poštovních schránek

Nástěné sestavy poštovních schránek

Technické informace:

Schránky se sestavují do baterií nýtováním. Sestavy DLS mohou být opláštěny na obvodu (mimo spodní části) Al plechem tloušťka 1,6 mm a zezadu kryty zadním Al plechem tloušťka 1,6 mm nebo Zn plechem tloušťka 0,8 mm. Sestavy DLS je také možno lemovat dutým Al profi lem 130/30 po celém obvodu v kombinaci s kovovými rohovníky (vyjma DLS modelu E a G). Sestavy DLS modelu E lze navíc orámovat po obvodu JPU 60/20/2 a DLS modelu G lze orámovat po obvodu JPU 80/40/2. Sestavy DLS modelu E a G jsou určeny výhradně pro interiér. Celá sestava je vždy lakována práškem PH ve standardních barvách RAL, případně podle požadavku zákazníka i v jiném odstínu RAL. Sestavy se osazují na zeď pomocí hmoždinek a šroubů (není součástí ceny sestavy, v případě požadavku na dodání je nutno specifi kovat požadavek v objednávce). Pro sestavy DLS modelu B lze dodat spodní podpěrnou konzolu z JPU 40/40/2.

U dodávaných sestav nejsou v zadní části nachystány otvory pro připevnění na zeď (není součástí ceny sestavy, v případě požadavku na dodání je nutno přesně specifi kovat požadavek v objednávce). Sestavy pro venkovní prostředí mohou být doplněny nápisem s osvětlením i bez osvětlení (např. číslem popisným, označením názvu ulice), zvonkovými tlačítky a hovorovým zařízením. Zároveň mohou být tyto sestavy doplněny i o vlastní nestandardní zařízení dodávané zákazníkem (např. videosystém, vstupní systém, zvonkové tablo). Pro všechny typy nástěnných sestav lze dodat kompletní montážní materiál (např. montážní lišta, šrouby, hmoždinky). DLS modelu A a B jsou certifi kovány autorizovanou zkušebnou. Certifi kát číslo 00157/104/2/2005 osvědčuje shodu s platnou EN 13 724:2003, platnou jako ČSN. DLS model C odpovídá EN 13 724:2003.

Maximální doporučený počet poštovních schránek v sestavě

DLS modelu A-01 - 18 ks v 6 sloupcích a 3 řadách (6x3)
DLS modelu B-01 - 54 ks v 6 sloupcích a 9 řadách (6x9)
DLS modelu B-015 - 35 ks v 5 sloupcích a 7 řadách (5x7)
DLS modelu B-017 - 45 ks v 5 sloupcích a 9 řadách (5x9)
DLS modelu C-01 - 18 ks v 6 sloupcích a 3 řadách (6x3)
DLS modelu E-01 - 24 ks v 6 sloupcích a 4 řadách (6x4)
DLS modelu G-01 - 20 ks v 5 sloupcích a 4 řadách (5x4)

 

Přehled typů DLS ke stažení

Nástěné sestavy "A" ke stažení

Nástěné sestavy "B" ke stažení

Nástěné sestavy "C" ke stažení

Nástěné sestavy "E" ke stažení

Nástěné sestavy "G" ke stažení
 
Vchodová stříška , vchodové stříšky

Vchodové stříšky mají především hlavní poslání a to ochránit malou část před vstupem do objektu proti povětrnostním vlivům. Zabezpečují , aby jste se v případě deště mohli pod tímto přístřeškem na chvíli zastavit , vyndat z tašky klíče , popřípadě prohodit pár slov se sousedem nebo jen chvíli počkat až přestane pršet. Slouží dále k ochraně dveří , aby je chránily před deštěm. Samozřejmě důvodů proč se vchodová stříška , vchodové stříšky instalují může být více.

Vchodové stříšky se vyrábí a dodávají  v mnoha variantách, jsou vchodové stříšky z lehkých hliníkových profilů , vchodové stříšky nerezových profilů jsou i dřevěné vchodové stříšky. Vchodová stříška může mít různou střešní krytinu. Nejoblíbenějším materiálem v posledních letech jsou polykarbonáty , které jsou pevné , houževnaté a dobře se tvarují a vchodové stříšky s nimi vypadají lehce a elegantně. Všechny tyto vchodové stříšky najdete v naší nabídce, ke každému druhu objektu se hodí jiná vchodová stříška, zavolejte a přijďte se poradit , konečné rozhodnutí s výběrem vchodové stříšky je vždy na Vás , ale určitě je minimálně dobré znát názor lidí , kteří se tomuto oboru věnují již druhé desetiletí.

 

Poštovní schránky - poštovní schránky .

Poštovní schránka - poštovní schránky - vitejte v našem světě poštovních schránek, tuto drobnost dá se říci možná i maličkost kupuje každý člověk v průměru dvakrát až tři krát za svůj život. V hromadných výstavbách ,činžovních a panelových domech  se poštovní schránky stávají součástí velkého bloku poštovních schránek a nevěnuje se tomuto prvku většinou  žádná větší pozornost, plní jenom pouze funkci , pro kterou byly instalovány . Většinou se schránky vybírají podle své kapacity a barvy. Tvaru poštovní schránky , poštovních schránek se již taková váha nepřisuzuje .

Jiné je tomu u rodinných domů kde poštovní schránka či poštovní schránky plní a musí plnit mimo funkce pro ukládání pošty , také funkci estetickou. Poštovní schránky, poštovní schránka již hodně vypoví o majiteli objektu . Příchozí , který k objektu přichází většinou uvidí jako první věc na fasádě nebo ve sloupku společně se zvonky právě poštovní schránky . Při pohledu na tento prvek si automaticky ať chce nebo ne vytváří již první obrázek o člověku který v objektu bydlí , dělá si první úsudek , kdo asi přijde otevřít ? Ač se to nezdá poštovní schránka , poštovní schránky vypoví o obyvatelích takového domu poměrně hodně. Mohlo by se zdát , že poštovní schránky jsou jako funkční předmět v dnešní elektronické době kterou ovládly e maily a internet na ústupu , ale věříme že poštovní schránka si ještě dlouhá desetiletí zachová svou funkci pro kterou byla kdysi vyrobena . Náš sortiment poštovních schránek je opravdu velký , koupíte u nás jak poštovní schránky pro činžovní a panelové domy tak poštovní schránku pro rodinné domy.

Poštovní schránky , poštovní schránka , s těmito dvěma pojmy pracujeme již 16 let a dovolujeme si tvrdit , že se pohybujeme na samé špici co se týká kvality těchto námi nabízených produktů . Všechny poštovní schránky, které nabízíme, je možno dodat samozřejmě včetně instalace.