BOXY NA TISKOVINY


můžete koupit v našem E-SHOPU


Vážení zákazníci,
Dovolujeme si Vám touto formou nabídnout naše sestavy určené pro odkládání reklamních letáků v panelových a činžovních domech.

Určitě i Vás trápí problém, že ve vašem vchodě nebo domě se tiskoviny válejí po zemi, kolikrát jsou v krabicích nebo volně rozložené na podlaze. Naše firma se zabývá výrobou a montáží poštovních schránek a vzhledem k častým dotazům zákazníků právě na takovéto zásobníky na prospekty jsme pro Vás vyrobili a připravili stavebnicový závěsný systém, který Vám tento častý problém pomůže vyřešit.

V následující části si můžete vybrat buď z drátěných zásobníků nebo zásobníků z děrovaných plechů (antivandal zásobníky), které jsou obzvlášť vhodné do vchodů kde je riziko poničení drátových stojanů vyšší.

Naše výrobky prodáváme nebo si je můžete objednat včetně montáže. Cenu montážních prací Vám sdělí v obchodním oddělení naši pracovníci. Cena jednotlivých komponentů je uvedena dále. Objednávky vyřizujeme maximálně do 30-ti dnů. Všechny výrobky můžete vidět v naší vzorkvé prodejně: Jevanská 15, Praha 10 (2 min. od metra Skalka). V případě jakýchkoli dotazů nám neváhejte zavolat. Při montáži naší firmou 9% DPH.

Drátěné sestavy:

Tloušťka drátu: 2,5mm
Povrchová úprava: prášková vypalovací barva KOMAXIT
Barevné odstíny: bílá, sv.šedá, hnědá (na zakázku jakákoli barva + 15% příplatek)
 
Stojan S1
položka cena bez DPH
Stojan S1 (rozměry: š:470 v:1000 hl:120mm) 1.980,- Kč
Stojan S1 na tiskoviny

Stojan má 5 pater vždy pro formát 2xA4 a je vyroben tak ,aby se do něj bez problémů zasunuly i největší reklamní letáky.


 

Stojan S2

položka cena bez DPH
Stojan S2 (rozměry: š:235 v:1000 hl:120mm) 1.580,- Kč

 

Stojan S2 na tiskoviny
Stojan S3

položka cena bez DPH
Stojan S3 (rozměry: š:470 v:600 hl:120mm) 1.580,- Kč

Stojan S3 na tiskoviny

Stojan má tři patra vždy pro formát 2x A4 a je vyroben tak, aby se do něj bez problému zasunuly i větší reklamní letáky.

 

Zásobník A1
položka cena bez DPH
Zásobník A1 - antivandal provedení z děrovaného plechu (rozměry: š:500 v:300 hl:160mm) 1.380,- Kč

položka cena bez DPH
Zásobník A1 - antivandal provedení z děrovaného plechu (rozměry: š:400 v:300 hl:160mm) 1.380,- Kč

Barevné odstíny: bílá, hnědá, světle šedá.
Ostatní barvy dle vzozníku RAL za příplatek 15%.

Hnědý BOX A - zásobník na noviny, tiskoviny Bílý BOX A - zásobník na noviny, tiskoviny
Zásobník A2
položka cena bez DPH
Zásobník A2, provedení z děrovaného plechu (rozměry: š:250 v:300 hl:160mm) 1.280,- Kč

Info: Stejný vzhled jako A1, pouze menší šířka.
Barevné odstíny: bílá, hnědá, světle šedá.
Ostatní barvy dle vzozníku RAL za příplatek 15%.

 

ODKLÁDACÍ LAVIČKA POD POŠTOVNÍ SCHRÁNKY
položka cena bez DPH
Lavička pod schránky(rozměry: š:1000 hl:350mm) 2.560,- Kč

Konstrukce: Fe s vypalovacím lakem (pouze bíla RAL9016), prkna plastová barva bílá. Rozměry: hloubka: 350 mm, šířka: 1.000 mm (možno změnit dle přání).

ODKLÁDACÍ LAVIČKA POD POŠTOVNÍ SCHRÁNKY - Klikněte pro zvětšení

 

 

VĚŘÍME, ŽE SI Z NAŠÍ NABÍDKY VYBERETE!
 
Vchodová stříška , vchodové stříšky

Vchodové stříšky mají především hlavní poslání a to ochránit malou část před vstupem do objektu proti povětrnostním vlivům. Zabezpečují , aby jste se v případě deště mohli pod tímto přístřeškem na chvíli zastavit , vyndat z tašky klíče , popřípadě prohodit pár slov se sousedem nebo jen chvíli počkat až přestane pršet. Slouží dále k ochraně dveří , aby je chránily před deštěm. Samozřejmě důvodů proč se vchodová stříška , vchodové stříšky instalují může být více.

Vchodové stříšky se vyrábí a dodávají  v mnoha variantách, jsou vchodové stříšky z lehkých hliníkových profilů , vchodové stříšky nerezových profilů jsou i dřevěné vchodové stříšky. Vchodová stříška může mít různou střešní krytinu. Nejoblíbenějším materiálem v posledních letech jsou polykarbonáty , které jsou pevné , houževnaté a dobře se tvarují a vchodové stříšky s nimi vypadají lehce a elegantně. Všechny tyto vchodové stříšky najdete v naší nabídce, ke každému druhu objektu se hodí jiná vchodová stříška, zavolejte a přijďte se poradit , konečné rozhodnutí s výběrem vchodové stříšky je vždy na Vás , ale určitě je minimálně dobré znát názor lidí , kteří se tomuto oboru věnují již druhé desetiletí.

 

Poštovní schránky - poštovní schránky .

Poštovní schránka - poštovní schránky - vitejte v našem světě poštovních schránek, tuto drobnost dá se říci možná i maličkost kupuje každý člověk v průměru dvakrát až tři krát za svůj život. V hromadných výstavbách ,činžovních a panelových domech  se poštovní schránky stávají součástí velkého bloku poštovních schránek a nevěnuje se tomuto prvku většinou  žádná větší pozornost, plní jenom pouze funkci , pro kterou byly instalovány . Většinou se schránky vybírají podle své kapacity a barvy. Tvaru poštovní schránky , poštovních schránek se již taková váha nepřisuzuje .

Jiné je tomu u rodinných domů kde poštovní schránka či poštovní schránky plní a musí plnit mimo funkce pro ukládání pošty , také funkci estetickou. Poštovní schránky, poštovní schránka již hodně vypoví o majiteli objektu . Příchozí , který k objektu přichází většinou uvidí jako první věc na fasádě nebo ve sloupku společně se zvonky právě poštovní schránky . Při pohledu na tento prvek si automaticky ať chce nebo ne vytváří již první obrázek o člověku který v objektu bydlí , dělá si první úsudek , kdo asi přijde otevřít ? Ač se to nezdá poštovní schránka , poštovní schránky vypoví o obyvatelích takového domu poměrně hodně. Mohlo by se zdát , že poštovní schránky jsou jako funkční předmět v dnešní elektronické době kterou ovládly e maily a internet na ústupu , ale věříme že poštovní schránka si ještě dlouhá desetiletí zachová svou funkci pro kterou byla kdysi vyrobena . Náš sortiment poštovních schránek je opravdu velký , koupíte u nás jak poštovní schránky pro činžovní a panelové domy tak poštovní schránku pro rodinné domy.

Poštovní schránky , poštovní schránka , s těmito dvěma pojmy pracujeme již 16 let a dovolujeme si tvrdit , že se pohybujeme na samé špici co se týká kvality těchto námi nabízených produktů . Všechny poštovní schránky, které nabízíme, je možno dodat samozřejmě včetně instalace.